KAMOK VE SAMOK SMA SEVGİ BEBEK İÇİN SÜRECEK

Last Updated: 31 Mayıs 2024By Views: 103
Kadirli Motosiklet ve Savrun Motosiklet Kulübü üyeleri SMA Hastası Sevgi Hopurcuoğlu’na destek için çalışmalarına devam ediyor.
Kadirli’de sosyal ve kültürel faaliyetlerde en önde olan Kadirli Motosiklet Kulübü ve Savrun Motosiklet Kulübü üyeleri büyük bir dayanışma örneği sergileyerek SMA Sevgi bebeğe destek için çalışmalarını sürdürüyor.
Bugüne kadar KAMOK ve SAMOK olarak Sevgi Bebeğe destek verdiklerini söyleyen Motosiklet Sevdalıları yine farkındalık oluşturmak için Bugün Saat 18.00’da Kabasakal Parkı KAMOK Kulüp binası önünde buluşarak Eski Otogar içerisinde Sevgi Bebeğin Kermesini ziyaret edecekler.
Sevgi Bebeğin tedavisi için gereken paranın toplanabilmesi için Yardımlaşmanın ve dayanışmanın en büyük örneklerini sergileyen Kadirlilerin açtığı kermese katılarak bizlerde desteğimizi sürdüreceğiz diyen KAMOK üyeleri, “ Kadirlililer geçmişte olduğu gibi şimdide SMA Tip 1 hastası Sevgi bebeğimiz gen tedavisi görebilmesi için büyük bir dayanışma sergiliyor. Bizlerde bu dayanışmanın bir parçası olarak bugün KAMOK ve SAMOK üyeleri ile birlikte Kermese katılarak desteğimizi her zaman olduğu gibi bugünde vereceğiz. Kermes ziyaretimize tüm Motosiklet ve Bisiklet severleri bekliyoruz” dediler.