KADİRLİ BELEDİYESİ’NDE “SOSYAL DENGE TAZMİNATI” SEVİNCİ

14 Haziran 202499

Kadirli Belediyesi’nde çalışan memurlara ödenen ‘Sosyal denge tazminatı’ yüzde 400 arttırarak 1850 TL’den 7300 TL’ye yükseltildi, kadrolu işçilere de 13 günlük tediye ikramiyeleri maaşlarıyla
kurban bayramı öncesi ödemesi yapılacak.
Memurlar ve kadrolu işçilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, burada yaptığı konuşmada, Kurban Bayramı öncesi belediyede görev yapan memurların sosyal denge tazminatları ile kadrolu işçilerin 13 günlük tediye ikramiyelerinin bayram maaşlarıyla birlikte ödeneceğine söyledi.
Başkan Olcar, konuşmasının devamında, “Sosyal Belediyecilik kapsamında belediyemizde görev yapan memurlarımızı enflasyon karşısında ezdirmeyerek sosyal denge tazminatında yaklaşık % 400 olarak artış yaparak sosyal haklarını 1850 TL’den 7300 TL’ye güncelledik. Kadrolu işçilerimize de 13 günlük tediye ikramiyelerini maaşla birlikte ödemesini yapacağız. Hem memurlarımızın hem de kadrolu işçilerimizin ödemelerini maaşları ile birlikte Kurban bayramı öncesi yapacağız. Herkese ailesiyle sağlıklı, güzel bayramlar diliyorum.”dedi.
Haber : Sevinç Bal