ADEM KUNDAKCI, KAHRAMANMARAŞ ANDIRINLILAR DERNEK BAŞKANI OLDU

Last Updated: 28 Mayıs 2024By Views: 112
21 Mart 2021 tarihinde, oy birliği ile dernek başkanlığına seçilen Mustafa Saltalı, bu görevini üstün başarıyla yürüterek 24 Mayıs 2024 tarihine kadar devam ettirmiştir. Eskişehir’e Şube Müdürü olarak atanması nedeniyle görevinden ayrılan Mustafa Saltalı’ya, derneğe yaptığı özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.
Yeni Başkan: Adem Kundakçı
24 Mayıs 2024 tarihinde, SIRADIŞI MOBİLYA ve İNŞAAT’taki yeni toplantı salonumuzda gerçekleştirilen toplantıda, Onursal Başkan Ahmet Kolutek’in de katılımıyla, tüm yönetim kurulu ve değerli üyelerimizin oy birliği ile Adem Kundakçı, Kahramanmaraş Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı seçilmiştir.
Adem Kundakçı, derneğimizin emektarlarından biri olarak tanınmaktadır. Yeni başkanımıza tüm hemşehrilerimiz ve kıymetli üyelerimiz adına hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, görevinde başarılar diliyoruz.
Teşekkür ve İyi Dilekler
Kuruluşumuzdan bu yana derneğimize hizmet eden, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Hepsinden Allah razı olsun. Ayrıca, görevini devreden Mustafa Saltalı ve yeni başkan Adem Kundakçı’ya bir kez daha hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yeni görevlerinde üstün başarılar diliyoruz. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.