BAŞKAN OLCAR HIZLI BAŞLADI

Last Updated: 31 Mayıs 2024By Views: 80

Saygı değer okurlarım Kadirli belediye başkanı sayın Mustafa Mert OLCAR Hızlıca ekibini kurarak ilçemizin acil hizmet bekleyen yerlerinden hemen işe başladı.
Bunlardan birisi Kadirli’nin münhal yerlerine belediye denetimleri kent lokantaları açılması hususunda projeler üreterek halkımızın kaliteyi ucuza yiye bilmesi ve belediye ek gelir sağlaya bilmek için kent lokantaları açmak için kolları sıvadı temellerini atmıştı.
Aynı zamanda ilçemizi daha önce kilit parke döşen ipte çöken ve deforme olan yerlerinden birisi en büyük caddelerden devri paşa caddesi yani eski sanayi caddesinin parkesini kaldırarak çelik asfaltla yenilendi.
Ancak bunları yapmak için ödenek bulmak gerekiyordu. Sayın başkan OLCAR bu ödenekleri temin edebilmek için sık sık Ankara’ya gidiyor ve ödenek imkanları arıyordu.
Daha önce başkanlık koltuğuna ilk oturduğunda sayın başkan işiniz zor demişti.
Ama önemli olan zoru başarmak kolay nasıl olsa kolaydır.
Sayın başkan OLCAR bu acil hizmetleri hemen yapa bilmek için çırpınıyordu. Önünde çözülmesi gereken hizmetler yumaklanmış çözüm bekliyor.
Bunlardan en önemlisi içme suyu şebekesi depoya çamur dolmuş çamur yüzünden suyun tadı bozulmuş hemen temizlenmesi gerekiyor.
Ancak önceden arıtma tesisi filtre tesisi kurulması gerekiyor. Depodan dağıtım boruları eskimiş yıpranmış çok yerden sızdırarak su kaybına neden oluyor.
Bu yaz eğer bunlar düzeltilmezse su sıkıntısı baş gösterebilir.
Haydi Mert OLCAR kolay gelsin göster kendini bunlar aşılmayacak sorunlar değil selamlar saygılar.